BIP - Szpital Ogólny w Kolnie

To jest wersja archiwalna z dnia 08.04.2019, zobacz aktualną wersję tej informacji.
Zmiany wprowadzono z powodu: Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Przetarg zakończony

Wykonanie remontu pomieszczeń Oddziału Wewnętrznego na potrzeby utworzenia pododdziału geriatrycznego oraz dostosowanie drzwi wejściowych na Oddział Medycyny Paliatywnej do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowanego w ramach projektu WND-RPPD.08.04.01-20-0065/18 pn: „Poprawa efektywności i dostępności do świadczeń zdrowotnych w zakresie geriatrii oraz opieki paliatywnej i hospicyjnej na terenie powiatu kolneńskiego”

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia