Szpital Ogólny w Kolnie
Strona główna

Witamy na stronie Szpitala Ogólnego w Kolnie

Szpital Ogólny w Kolnie Szpital w Kolnie mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 69. Posiada dobrą lokalizację, w pobliżu dworca PKS, dwóch aptek oraz niepublicznej przychodni medycyny rodzinnej. Budynek, w którym mieści się Szpital, wybudowano i oddano do użytku w roku 1970. Jest on remontowany i modernizowany w miarę możliwości finansowej zakładu.

Zakład promuje zdrowie osób, rodzin społeczności lokalnej przez szeroki zakres wysokiej jakości świadczeń prewencyjnych, leczniczych i opiekuńczych, realizowanych przez wykwalifikowaną kadrę, we współpracy z innymi organizacjami służby zdrowia i opieki społecznej, zdolnymi do szybkiej reakcji wobec wymogów nabywcy świadczeń
i prawdziwie wrażliwymi na potrzeby pacjentów. 

Poniedziałek, 19 Styczeń 2015 00:00

Dyrektor Szpitala Ogólnego w Kolnie ogłasza otwarty i konkurencyjny konkurs na stanowisko pracy w Dziale Farmacji Szpitala Ogólnego w Kolnie na stanowisko:

 

  • farmaceuty
  • technika farmaceutycznego

 

Środa, 31 Grudzień 2014 17:45

Informujemy, iż Szpital Ogólny w Kolnie podpisał z Narodowym Funduszem Zdrowia Podlaskim Oddziałem Wojewódzkim w Białymstoku umowy na udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju: podstawowa opieka zdrowotna oraz ambulatoryjna opieka specjalistyczna, w ramach których Szpital będzie realizował świadczenia związane z pakietem onkologicznym. 

Od 1 stycznia 2015 r. pacjenci z podejrzeniem nowotworu będą leczeni w ramach szybkiej terapii onkologicznej. Oznacza to, że lekarze podstawowej opieki zdrowotnej będą mogli zlecać badania diagnostyczne, które pozwolą na szybsze wykrycie choroby, a u pacjenta z podejrzeniem nowotworu będą zakładać Karty Pacjenta Onkologicznego, uprawniające do szybkiej diagnostyki i terapii onkologicznej bez limitów. Takie karty będą też mogli zakładać lekarze specjaliści udzielający świadczeń zdrowotnych w poradniach specjalistycznych naszego Szpitala.                     

Środa, 31 Grudzień 2014 17:42

Informujemy, iż w związku z zagrożeniem braku możliwości udzielania świadczeń zdrowotnych przez lekarzy rodzinnych, Szpital Ogólny w Kolnie w dniu 29 grudnia 2014r. podpisał porozumienie z Narodowym Funduszem Zdrowia Podlaskim Oddziałem Wojewódzkim w Białymstoku  w sprawie zabezpieczenia udzielania świadczeń opieki zdrowotnej rodzaju podstawowa opieka zdrowotna. 
Świadczenia będą udzielane na Izbie Przyjęć Szpitala w ramach umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 5 z 16

Szpital Ogólny w Kolnie
ul. Wojska Polskiego 69
18-500 Kolno
tel.: (086) 278 24 24

© 2004 - 2015 Szpital Ogólny w Kolnie