Szpital Ogólny w Kolnie
Strona główna » Nasze maluchy

Nasze maluchy


  • Pisowodzka, córka Urszuli
    ur.29.11.2017r. godz.1.45
  • Bastek, córka Emilii
    ur.27.11.2017r. godz.20.20
  • Reska, syn Eweliny
    ur.24.11.2017r. godz.1.00
  • Gietek, córka Wiolety
    ur.13.11.2017r. godz.14.20
  • Wienczek, syn Agnieszki
    ur.13.11.2017r. godz.5.35
  • Stefens, córka Kingi
    ur.12.11.2017r. godz.15.00
  • Świderska, córka Martyny
    ur.12.11.2017r. godz.10.30
  • Piekarski, syn Urszuli
    ur.10.11.2017r. godz.21.55
  • Lemański, syn Ilony
    ur.09.11.2017r. godz.16.00
  • Zelkowski, syn Anny
    ur.08.11.2017r. godz.13.15
  • Bałdyga, syn Anety
    ur.06.11.2017r. godz.10.10
  • Osokin, córka Anny
    ur.05.11.2017r. godz.17.55
  • Łochowski, syn Bogusławy
    ur.05.11.2017r. godz.11.35
  • Kruczkowski, syn Alicji
    ur.05.11.2017r. godz.9.20
  • Dymarczyk, syn Darii
    ur.05.11.2017r. godz.3.45
  • Drozdowska, córka Małgorzaty
    ur.03.11.2017r. godz.8.35
  • Malinowski, syn Sylwii
    ur.31.10.2017r. godz.18.40
  • Mieczkowska, córka Elżbiety
    ur.30.10.2017r. godz.12.10
  • Piekarski, syn Mileny
    ur.28.10.2017r. godz.3.25
  • Kamińska, córka Joanny
    ur.26.10.2017r. godz.13.10
  • Zduńczyk, córka Mileny
    ur.25.10.2017r. godz.16.15
  • Ruszczyk, syn Karoliny
    ur.21.10.2017r. godz.7.10
  • Rybiński, syn Justyny
    ur.20.10.2017r. godz.19.40
  • Mizgier, córka Elizy
    ur.20.10.2017r. godz.11.50
  • Szczęsna, córka Katarzyny
    ur.20.10.2017r. godz.9.10
  • Dąbkowski, syn Urszuli
    ur.19.10.2017r. godz.11.45
  • Kiełczewski , syn Michaliny
    ur.18.10.2017r. godz.10.05
  • Duda, córka Urszuli
    ur.17.10.2017r. godz.20.10
  • Kaczmarczyk, syn Ewy
    ur.13.10.2017r. godz.20.50
  • Synowczyk, córka Marty
    ur.12.10.2017r. godz.10.25
  • Kowalczyk, córka Teresy
    ur.12.10.2017r. godz.4.07
  • Skrodzki, syn Magdaleny
    ur.7.10.2017r. godz.10.05
  • Łagodzińska, córka Małgorzaty
    ur.6.10.2017r. godz.17.35
  • Dzięgielewski, syn Renaty
    ur.5.10.2017r. godz.15.35
  • Marcińczyk, syn Agnieszki
    ur.5.10.2017r. godz.15.15
  • Chojnowska, córka Anny
    ur.5.10.2017r. godz.9.58
  • Pieklik, córka Iwony
    ur.24.09.2017r. godz.23.10
  • Bastek, syn Marleny
    ur.24.09.2017r. godz.13.50
  • Skrodzki, syn Katarzyny
    ur.23.09.2017r. godz.9.25
  • Chrzanowski, syn Eweliny
    ur.21.09.2017r. godz.13.50
  • Szumowska, córka Marzeny
    ur.21.09.2017r. godz.13.40
  • Bogdański, syn Anny
    ur.21.09.2017r. godz.4.38
  • Krupka, córka Justyny
    ur.17.09.2017r. godz.5.20
  • Bałdyga, córka Ewy
    ur.18.09.2017r. godz.11.00
  • Pomichowska, córka Alicji
    ur.17.09.2017r. godz.4.30
  • Kurowska, córka Eweliny
    ur.16.09.2017r. godz.15.28
  • Frejnik, córka Wiktorii
    ur.15.09.2017r. godz.5.18
  • Szok, syn Małgorzaty
    ur.15.09.2017r. godz.3.30
  • Rakowski, syn Anety
    ur.13.09.2017r. godz.8.38
  • Niksa, córka Karoliny
    ur.12.09.2017r. godz.22.30
  • Konopka, córka Magdaleny
    ur.09.09.2017r. godz.9.05
  • Markowska, córka Patrycji
    ur.07.09.2017r. godz.16.30
  • Góralczyk, córka Renaty
    ur.06.09.2017r. godz.21.40
  • Lenda, syn Pauliny
    ur.06.09.2017r. godz.6.15
  • Glazer, syn Jolanty
    ur.05.09.2017r. godz.20.17
  • Olender, syn Emilii
    ur.04.09.2017r. godz.19.40
  • Karwowska, córka Agnieszki
    ur.04.09.2017r. godz.17.27
  • Frączkowski, syn Elżbiety
    ur.02.09.2017r. godz.3.05
  • Borawski, syn Karoliny
    ur.01.09.2017r. godz.21.25
  • Kalinowska, córka Ewy
    ur.30.08.2017r. godz.8.40
  • Nerkowski, syn Katarzyny
    ur.24.08.2017r. godz.14.10
  • Piekarski, syn Weroniki
    ur.23.08.2017r. godz.22.55
  • Piaskowski, syn Ewy
    ur.19.08.2017r. godz.16.55
  • Bednarski, syn Natalii
    ur.14.08.2017r. godz.3.25
  • Gutowska, córka Iwony
    ur.09.08.2017r. godz.2.10
  • Jabłońska, córka Dominiki
    ur.03.08.2017r. godz.9.10
  • Orzołek, córka Katarzyny
    ur.31.07.2017r. godz.17.30
  • Cwalina, syn Renaty
    ur.31.07.2017r. godz.8.50
  • Małż, syn Anity
    ur.30.07.2017r. godz.23.08
  • Kobryś, syn Agaty
    ur.29.07.2017r. godz.21.20
  • Śmiarowska, córka Aliny
    ur.29.07.2017r. godz.20.20
  • Piekarski, syn Małgorzaty
    ur.20.07.2017r. godz.12.20
  • Brzozowski, syn Justyny
    ur.13.07.2017r. godz.12.38
  • Dmochowska, córka Katarzyny
    ur.11.07.2017r. godz.21.38
  • Pupek, syn Wioletty
    ur.11.07.2017r. godz.17.50
  • Krysiak, córka Doroty
    ur.09.07.2017r. godz.15.00
  • Łagodziński, syn Eweliny
    ur.08.07.2017r. godz.11.15
  • Pisiak, syn Ewy
    ur.7.07.2017r. godz.12.00
  • Kobryński, syn Justyny
    ur.04.07.2017r. godz.11.55
  • Gorzemba, córka Agnieszki
    ur.04.07.2017r. godz.8.45
  • Bąk, córka Sylwii
    ur.03.07.2017r. godz.7.45

Zmieniony: Niedziela, 10 Grudzień 2017 22:12

 

Szpital Ogólny w Kolnie
ul. Wojska Polskiego 69
18-500 Kolno
tel.: (086) 278 24 24

© 2004 - 2015 Szpital Ogólny w Kolnie