Strona główna » Aktualności » Podpisanie umowy z NFZ na świadczenia ambulatoryjne

Środa, 11 Luty 2009 23:31

Dyrektor Szpital Ogólnego w Kolnie uprzejmie informuje, że Szpital Ogólny w Kolnie zawarł umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na następujące świadczenia ambulatoryjnej opieki specjalistycznej:

• Poradnia Alergologiczna - lek. Halina Łupińska,
  • Poradnia Endokrynologiczna - lek. Anna Bołtryk,
  • Poradnia Neurologiczna - lek. A.Łuba i lek. M. Kuskowska,
  • Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy - lek. B. Kalinowska, lek. H. Łupińska,
  • Poradnia Neonatologiczna - lek. A .Zwolińska,
  • Poradnia Chirurgii Ogólnej - lek. Sergiusz Bakunow, lek. I. Bednarczyk,
  • Poradnia Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej - lek. M. Raszczyk, lek. J. Nerkowski, lek. K. Wiśniewski,
  • Poradnia Otolaryngologiczna - lek. B. Rutkowska,
  • Poradnia Urologiczna - lek. Maciej Truszkowski,
  • Poradnia Terapii Uzależnień od Alkoholu i Współuzależnień - lekarze oddziału psychiatrycznego, psycholog, terapeuta, pracownik socjalny,
  • Poradnia Zdrowia Psychicznego - personel oddziału psychiatrycznego,
  • Poradnia Położniczo - Ginekologiczna - lek. M. Bobko, lek. R. Zasim. Lek. W. Perzan, lek. R. Niedźwiecki, lek. M. Podeszwik Malinowska,
  • Poradnia Dermatologiczna - lek. B. Przestrzelska,
  • Poradnia Rehabilitacji Leczniczej - lek. A. Misztalewski, J. Eliasz - Kosińska,
  • Ośrodek Rehabilitacji Dziennej- lek. A. Misztalewski, J. Eliasz - Kosińska
  • Informujemy również, iż od 01.01.2009r. W Szpitalu będą funkcjonowały dwie nowe poradnie tj:

• Poradnia Kardiologiczna - lek. R. Puchalski,
    • Poradnia Diabetologiczna - lek. A. Bołtryk,

Kontynuowany będzie nadal program profilaktyczny "rak szyjki macicy". Badania bezpłatne kobiet w wieku od 25 do 59 lat. Terminy i dni przyjęć w/w poradni dostępne w rejestracji pod numerem telefonu 086 278 24 24 wew. 325.

W ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia Szpital Ogólny w Kolnie świadczy również usługi w następujących oddziałach:

• chorób wewnętrznych,
    • dla przewlekle chorych,
    • pediatrycznym,
    • chirurgii ogólnej,
    • ginekologiczno - położniczym,
    • neonatologicznym,
    • medycyny paliatywnej,
    • psychiatrycznym,

Szpital zawarł również umowę na świadczenia diagnostyczne współfinansowane w dziedzinie radiologii, ultrasonografii (Doppler Duplex) i endoskopii przewodu pokarmowego. Szpital Ogólny w Kolnie udziela również świadczeń w ramach nocnej i świątecznej wyjazdowej i ambulatoryjnej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej oraz transportu w POZ.

Zmieniony: Niedziela, 17 Styczeń 2010 00:14