Szpital Ogólny w Kolnie
Strona główna » Struktura

Laboratorium Analityczne

PDF Drukuj Email
Spis treści
Laboratorium Analityczne
Zakres wykonywanych badań
Przygotowanie pacjenta do badań
Galeria zdjęć

Lokalizacja Laboratorium i Pobieralni:

budynek główny szpitala II piętro - na wprost Oddziału Chorób Wewnętrznych


Kontakt:

tel. 86 278 24 24  wew. 316
adres e-mail – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Godziny pracy laboratorium:

  • laboratorium na potrzeby szpitala pracuje w systemie 24-godzinnym przez 7 dni w tygodniu
  • obsługa pacjentów ambulatoryjnych:
przyjmowanie i pobieranie materiału do badań w Pobieralni przy laboratorium:
poniedziałek – piątek w godzinach od 7.30 do 10.00

UWAGA:

  • Materiał do badań pilnych zlecanych przez lekarza w trybie CITO! pobierany jest o każdej porze bez względu na godziny pracy Pobieralni!
  • Przy rejestracji przed pobraniem krwi czy oddaniem moczu lub kału  do badań pacjenta obowiązuje okazanie dowodu tożsamości celem potwierdzenia danych osobowych.
  • Przy rejestracji Pacjent otrzymuje pisemne potwierdzenie wykonania badań w danym dniu, z którym należy zgłosić się po wyniki.

 

Wydawanie wyników badań:

Wyniki Pacjent odbiera osobiście lub pisemnie upoważnia inną osobę do odbioru jego wyników – druki upoważnienia do odbioru w laboratorium.

 

Wydawanie wyników badań odbywa się w laboratorium
w dniu wykonywania badań w godzinach:
14.00 – 15.00
w pozostałe dni w godzinach:
7.30 – 10.00 oraz 14.00 - 15.00

UWAGA

  • badania laboratoryjne wykonywane są nieodpłatnie jeśli pacjent posiada skierowanie od lekarza, który podpisał umowę ze Szpitalem Ogólnym w Kolnie na usługi laboratoryjne – wykaz kontrahentów dostępny w laboratorium,
  • istnieje możliwość odpłatnego wykonania badań po uiszczeniu opłaty w Kasie szpitalnej zlokalizowanej na I piętrze budynku głównego szpitala – cennik badań dostępny w kasie szpitalnej i w laboratorium.
  • Laboratorium analityczne współpracuje z Zakładem Diagnostyki Laboratoryjnej i Zakładem Diagnostyki Mikrobiologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży – istnieje więc możliwość przesłania materiału na badania, których laboratorium nie wykonuje a są wykonywane w w/w ośrodkach – lista badań wykonywanych w Łomży dostępna w laboratorium i w Kasie szpitala – materiał na badania wykonywane w Łomży wysyłany jest dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki a pobierany w godzinach pracy Pobieralni.


 

Szpital Ogólny w Kolnie
ul. Wojska Polskiego 69
18-500 Kolno
tel.: (086) 278 24 24

© 2004 - 2015 Szpital Ogólny w Kolnie