Szpital Ogólny w Kolnie
Strona główna » Aktualności

Aktualności

Ważna informacja dla kobiet w ciąży

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator

Czwartek, 26 Luty 2015 23:11

Poród w znieczuleniu zewnątrzoponowym to nowa oferta Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Ogólnego w Kolnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentek nasza jednostka udostępniła tę metodę łagodzenia bólu dla wszystkich rodzących. Znieczulenie może otrzymać każda pacjentka, pod warunkiem braku przeciwwskazań medycznych.
 

Zmieniony: Czwartek, 26 Luty 2015 23:24

 

Mój Walenty jest the best, idzie ze mną zrobić test – akcja profilaktyczna Krajowego Centrum ds. AIDS

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator

Wtorek, 10 Luty 2015 22:35

Z okazji zbliżających się WALENTYNEK, obchodzonych 14 lutego, Krajowe Centrum ds. AIDS zachęca przede wszystkim młode, ale pełnoletnie osoby do wykonania testu w kierunku HIV. 
 
Na co dzień troszczymy się o zdrowie – zarówno swoje własne, jak i naszego Walentego lub naszej Walentynki. Dlaczego więc nie wykonać testu w kierunku HIV? Nie powinien być to test wierności partnera czy partnerki, ale standardowy element budowania poczucia bezpieczeństwa w związku. 

Zmieniony: Wtorek, 10 Luty 2015 22:49

Więcej…
 

Informacja dla Pacjentów

Email

Środa, 31 Grudzień 2014 17:45

Informujemy, iż Szpital Ogólny w Kolnie podpisał z Narodowym Funduszem Zdrowia Podlaskim Oddziałem Wojewódzkim w Białymstoku umowy na udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju: podstawowa opieka zdrowotna oraz ambulatoryjna opieka specjalistyczna, w ramach których Szpital będzie realizował świadczenia związane z pakietem onkologicznym. 

Od 1 stycznia 2015 r. pacjenci z podejrzeniem nowotworu będą leczeni w ramach szybkiej terapii onkologicznej. Oznacza to, że lekarze podstawowej opieki zdrowotnej będą mogli zlecać badania diagnostyczne, które pozwolą na szybsze wykrycie choroby, a u pacjenta z podejrzeniem nowotworu będą zakładać Karty Pacjenta Onkologicznego, uprawniające do szybkiej diagnostyki i terapii onkologicznej bez limitów. Takie karty będą też mogli zakładać lekarze specjaliści udzielający świadczeń zdrowotnych w poradniach specjalistycznych naszego Szpitala.                     

 

«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 4 z 12

Szpital Ogólny w Kolnie
ul. Wojska Polskiego 69
18-500 Kolno
tel.: (086) 278 24 24

© 2004 - 2015 Szpital Ogólny w Kolnie